Tava jaunā e-komercijas produktu mājaslapa

Daudzi uzņēmēji un interneta veikalu īpašnieki neapzinās, cik svarīga ir produkta mājaslapa. Padomājiet par pēdējo reizi, kad pētījāt internetveikala mājaslapu. Vai izlasījāt sadaļas “Par mums” vai “Ziņas” no sākuma līdz beigām? 

 

Es, protams, esmu ironisks. Mūsdienu e-komercijas vidē viss grozās ap produkta lapu. Tajā jābūt vissvarīgākajai informācijai par produktu, kvalitāti, citu cilvēku pieredzi to lietojot, bildēm, video, pārdošanas argumentiem utt. 

Labākie pārdošanas
argumenti ir skaidri parādīti

Centies aprakstīt katru unikālo produkta detaļu, kad to būsi izdarījis, tad nevajadzēs pārliecināt klientu kaut ko iegādāties, to darīs tavs produkts.

Produkts darbībā – bilde!

Lieliski, radoši un emocionāli! Jūsu uzdevums ir parādīt savus produktus darbībā – balto fonu laiks ir beidzies. Instagram ir uzstādījis jaunu standartu produkta prezentēšanā, pārdodot tos reālajā dzīvē un tas pārņem visu e-komercijas vidi.

Interaktīvas variācijas, produkta lietojums,
lietotāja pieredze, attēli, atsauksmes, piegāde un…

Viena no labākajām produktu lapām, kādu jebkad esat redzējuši – tas ir fenomenāli! Iedomājies šī internetveikala pārdošanas apjomus, ja produkts maksā tikai dažus dolārus!

 

Sociālo tīklu reklāmas iespējas ir neierobežotas, ja prot īsto preci pārdot īstajā laikā un pareizajā iepakojumā!

Video, video
un vēlreiz video

Ja tev ir daži desmiti produktu un mobilais telefons, noteikti vari uztaisīt produkta video. Iedomājies savu dienu sociālajos tīklos bez video …

Video ir pārņēmuši e-komerciju, un tie vienkārši ir nepieciešami pat populārākajiem produktiem un atkārtota  mārketinga kampaņām. 

Produkta attēls – GIF

Šis piemērs parāda ieguvumus no GIF izmantošanas, piesaistot uzmanību. GIF atšķirībā un video ir mazāks faila formāts un nodrošina ātrāku lapas ielādi.

GIF izveidei nav nepieciešams video, bet gan vismaz divi produkta attēli, kas tiek ielādēti kādā no GIF ģeneratoriem, piemēram, gifmaker.me. Trūkumi šim būtu, ka pircējs nevar koncentrēt uzmanību uz konkrētas detaļas. Noteikti izmantojiet to kopā ar produkta attēliem.

Produkta apraksts – stāsts

Ja mēģina pārdot produktu ar vairākām nullēm, tad stāsts ir ļoti svarīgs. Paskatieties, kā šis sērfošanas dēļu meistars pārdod dēli pirms tas ir gatavs un rada savu stāstu.

Ņemiet vērā, ka produkta aprakstā ir iekļauts Instagram ieraksts ar funkciju “Embed”, kam ir 164 simpātijas. Tas rada papildu uzticību šim produktam un pārdevējam.

Produkta attēls

Ievērojiet, ka šis internetveikals saviem apmeklētājiem neliek klikšķināt uz attēla, lai to palielinātu – viss “tiek pasniegts”! Atliek tikai tīt uz leju un izpētīt!

Pārdošanas arguments – laba kavlitāte

Apaviem ir arī savi pārdošanas argumenti un labas īpašības. Katram apavu pārim nav nepieciešams veidot savu “raksturīgo” tēlu – produktiem izmantot vienu un to pašu zīmolu, modeli, materiālu.