Preses relīze: Konsultāciju uzņēmums Civitta pāriet jaunā posmā, visiem meitasuzņēmumiem apvienojoties vienā

Starptautiskais konsultāciju uzņēmums Civitta, kuram ir arī birojs Rīgā, tiek pārzīmolots un apvieno visus meitasuzņēmumus, ieskaitot pasaulē labi pazīstamo digitālo risinājumu izstrādātāju Mediapark un igauņu digitālo produktu studiju Singleton, zem viena kopīga nosaukuma un struktūras. 

Uzņēmuma pārstāvji apliecina, ka šis jaunais posms aizsāk nozīmīgu ēru Civitta izaugsmē, kas arī nozīmē jaunu pieeju vadības konsultācijām un paplašina iespējas klientiem.

Pielāgošanās nebijušiem izaicinājumiem

Civitta dibinātājs un grupas izpilddirektors Adams Sauļus Vaina [Adam Saulius Vaina], skaidro, ka konsultāciju nozare parasti šķiet nepieejama un neapmierina mūsdienu uzņēmumu vajadzības. 

“Šodien dzīvojam mainīgos un līdz šim neparedzētos apstākļos, tādēļ katram uzņēmumam un organizācijai vajadzīga individuāla pieeja viņu specifiskajām vajadzībām. Mēs esam gatavi mest izaicinājumu tradicionālajām konsultāciju industrijas normām, piedāvājot starptautiski integrētus pakalpojumus, kas sapludina digitālos un vadības konsultāciju pakalpojumus gan publiskā sektora, gan privātajiem klientiem. Mēs tiekam galā ar sarežģītām problēmām, izmantojot integrētu pakalpojumu sistēmu. Es esmu pilnīgi pārliecināts, ka šī jaunā pieeja ir īstais risinājums, veidojot uzņēmumu, kurš ir gatavs nākotnes izaicinājumiem,” apgalvo Vaina.

Viņam ir vairāk nekā desmit gadu ilga profesionālā pieredze konsultēšanas nozarē un sasniegumi, kalpojot kā neatkarīgam valdes loceklim vairākos vadošos starptautiskos uzņēmumos. 

Vaina norāda, ka Civitta ar savu piemēru apliecina to, ka izaicinājumi var sniegt izaugsmes iespējas. Pagājušajā gadā uzņēmums paplašinājos trīs jaunos tirgos: Uzbekistānā, Ungārijā, Portugālē, un tā ir neparasta izaugsme laikā, kurš vērtējams ar lejupslīdi. 

“Priecājos, ka, neraugoties uz mūsu paplašināšanos un izmaiņām, uzņēmums saglabā uzticību savai sākotnējai misijai – nodrošināt iespējas vietējiem talantiem ikvienā valstī, kurā darbojamies, strādāt ar starptautiski nozīmīgiem projektiem un klientiem, vienlaikus nezaudējot saikni ar savu kopienu. Šī pieeja ir ne vien lieliska iespēja mūsu darbiniekiem, bet arī ļāvusi izveidot NVO ar nosaukumu “Center for Economic Recovery in Ukraine” (Ukrainas ekonomiskās atveseļošanās centrs), kuras mērķis ir atbalstīt Ukrainu ekonomiskās politikas veidošanā. Turklāt šī organizācija regulāri publicē pārskatus par Ukrainas kara sociālo, ekonomisko un reģionālo ietekmi, kā arī par sankciju ietekmi uz Krieviju,” piemetina Civitta Latvija asociētais partneris Ronalds Štrauhs.

Pārzīmološanas kampaņa

Civitta jaunā identitāte nav tikai vizuālas pārmaiņas, tā nozīmē arī uzņēmuma inteliģento, radošo un atjautīgo pieeju. Pārzīmološanas kampaņas ar saukli “Question the Answer” mērķis ir parādīt Civitta kā komandu, kura apstrīd līdzšinējo stāvokli un radoši atrod risinājumu saviem klientiem. Integrācijas pamatā esošā sadarbības pieeja ļauj klientiem izvairīties no vajadzības strādāt ar vairākām komandām. Tā vietā visu spēj paveikt viena specializēta komanda, izmantojot pieredzi no dažādām nozarēm.

Civitta Latvijas birojā strādā 28 darbinieki, un vietējo komandu vada pieredzējuši partneri: Jānis Ābele, Ronalds Štrauhs un Oleksands Voļiks. Kopā ar komandas dalībniekiem no visas pasaules viņiem ir izšķiroša loma, savienojot globālu redzējumu un stratēģiju ar vietējo pieredzi.

Par Civitta

Civitta ir starptautisks vadības konsultāciju uzņēmums, kas darbojas vairāk nekā 20 valstīs, dinamiskā komandā apvienojot vairāk nekā 750 profesionāļus vairāk nekā 30 birojos. Tā ir dibināta 2013. gadā, un tās saknes ir Baltijas reģionā. Dabiski izaugot, apvienojot un iegādājoties jaunus uzņēmumus, Civitta nu jau aptver Centrālo un Austrumeiropu un paplašinās uz Ziemeļvalstīm un Centrālāziju.