CIVITTA - Story of our company

CIVITTA STĀSTS

CIVITTA izaicina tradicionālo vadības konsultāciju sniegšanas praksi, nodrošinot talantīgus darbiniekus, kas sasniedz rezultātus par izdevīgu cenu. Mēs palīdzam saviem klientiem - privātiem uzņēmumiem, valsts institūcijām un nevalstiskajām organizācijām - izaicināt savas nozares pārstāvjus, kļūstot inovatīvākiem, efektīvākiem un dinamiskākiem.

MĒS APVIENOJAM TRADICIONĀLO KONSULTĀCIJU MODELI

UZ FAKTIEM BALSTĪTAS VADĪBAS KONSULTĀCIJAS

Mēs izmantojam tradicionālo konsultāciju metodoloģiju un pieeju, koncentrējoties uz precīzu analītiku un faktiem balstītu problēmu risināšanu. Mūsu pieredze jau vairāk nekā 10 000 projektos un plašais kontaktu tīkls ļauj efektīvi izmantot labākās šīs nozares tehnikas mērķu sasniegšanai.

PIEREDZĒJUSI KOMANDA

Mūsu vadības komandā apvienojušies darbinieki no Big 3 un Big 4 konsultāciju firmām, vadošajām tirgus izpētes aģentūrām, sabiedriskās politikas institūtiem un uzņēmēji. Lai papildinātu partneru grupu, mēs meklējam talantus, kas vēlas augt un sniegt ieguldījumu vietējam tirgum. Starp mums ir Hārvardas, Stenfordas, Vartonas, Londonas Biznesa skolas, Bokoni, Starptautiskās biznesa skolas (INSEAD), HEC Paris un mūsu pārstāvēto valstu vadošo universitāšu absolventi. Katrs no mums ir eksperts dažādās nozarēs, funkcijās un politikas jomās.

PRAKTISKI UN MĒRĶTIECĪGI

Vēlamies, lai mūsu darbs klientiem sniedz praktiskus rezultātus. Mēs negribam rakstīt teorētiskas pamācības vai atskaites, kas krājas putekļu apklātos plauktos. Tāpēc koncentrējamies uz klientu apkalpošanu, kuri saprot, ka var gūt labumu no pieaicinātu ekspertu palīdzības, un ir gatavi ieviest risinājumus un vadīt pārmaiņas savās organizācijās. Mēs palīdzam šiem klientiem, sniedzot individuāli piemērotus, praktiskus risinājumus.

UN

IZAICINĀTĀJA GARU

DROSMĪGI UN INOVATĪVI

Mūsu neatkarība mums ļauj paust to, kam patiesi ticam. Mēs nebaidāmies izaicināt status quo un mudinām mūsu klientus domāt ārpus rāmjiem un izaicināt savas nozares vai organizācijas uz pozitīvām pārmaiņām. Tas nozīmē uzdot sarežģītus jautājumus, izdarīt arī neērtus secinājumus un piedāvāt jaunas, ambiciozas idejas un inovatīvus risinājumus.

ELASTĪGS UN EFEKTĪVS MODELIS

Mēs koncentrējamies uz to, kas klientiem patiešām ir nepieciešams – lielisku komandu, kas, īstenojot projektus, sasniedz rezultātus. Mūsu priekšrocība ir biznesa modelis, kurš sevī ietver: mazas administratīvās izmaksas, jo ir zems iekšējās birokrātijas līmenis, ierobežotus izdevumus reklāmai un mārketinga materiāliem, maksimāli lietderīgu konsultāciju personāla izmantošanu, patentētu sadarbības rīku konsultantiem (TimeBase), elastīgu un efektīvu komandas struktūru, kas tiek pielāgota klientu vajadzībām, neefektīvu komponentu izslēgšanu projektu īstenošanā un pamatotu, ar rezultātiem saistītu izmaksu aprēķināšanu.

CIVITTA - The Challengeʳ Advisory

Dibināta kā Baltijas valstu konsultāciju uzņēmumu alianse ar galveno mītni Igaunijā, CIVITTA kļuvusi par vadošo vadības konsultāciju uzņēmumu grupu Centrālajā un Austrumeiropā.

Mūsu konsultanti ir īstenojuši vairāk nekā 10 000 projektus vairāk nekā 40 valstīs Eiropā, Āzijā un Amerikā.

CIVITTA izaicina tradicionālo vadības konsultāciju nozari, klientiem nodrošinot uz faktiem balstītus un analītiski precīzus augstas kvalitātes konsultāciju pakalpojumus par saprātīgu cenu. Mēs konsultējam privātā un publiskā sektora klientus un palīdzam tiem izaicināt savas nozares biedrus, kļūstot inovatīvākiem, efektīvākiem un dinamiskākiem.

0

Vietējās filiāles

0

Konsultantu

0

Biroji

0

Programmatūras izstrādātāji

Kur mēs atrodamies?

Astoņu gadu laikā CIVITTA ir kļuvusi par vadošo konsultāciju grupu Baltijā un Austrumeiropā, nodarbinot vairāk nekā 380 konsultantus 27 birojos 18 valstīs.

Mūsu galvenā mītne atrodas Tartu, Igaunijā. CIVITTA biroji atrodas: Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Somijā, Polijā, Ukrainā, Rumānijā, MoldovāBaltkrievijā, SerbijāSlovākijāBulgārijaZiemeļmaķedonija, KosovaArmēnijāDānija un Zviedrijā savukārt Apvienotajā Karalistē, Bosnija un Hercegovina, Melnkalne un Turcija atrodas CIVITTA filiāle.

Mēs veicam konsultāciju un tirgus izpētes projektus arī valstīs, kas atrodas ārpus mūsu vietējiem tirgiem. Veiksmīgi sadarbojoties ar klientiem, esam īstenojuši tūkstošiem projektu vairāk nekā 40 valstīs Eiropā, Āzijā un Amerikā.