CIVITTA - Story of our company

CIVITTA STĀSTS

CIVITTA izaicina tradicionālo vadības konsultāciju sniegšanas praksi, nodrošinot talantīgus darbiniekus, kas sasniedz rezultātus par izdevīgu cenu. Mēs palīdzam saviem klientiem -  privātiem uzņēmumiem, valsts institūcijām un nevalstiskajām organizācijām izaicināt savas nozares pārstāvjus, kļūstot inovatīvākiem, efektīvākiem un dinamiskākiem.

MĒS APVIENOJAM TRADICIONĀLO KONSULTĀCIJU MODELI

UZ FAKTIEM BALSTĪTAS VADĪBAS KONSULTĀCIJAS

Mēs izmantojam tradicionālo konsultāciju instrumentu metodoloģiju un pieeju, koncentrējoties uz precīzu analītiku un uz faktiem balstītu problēmu risināšanu. Mūsu iepriekšējā konsultāciju pieredze vairāk nekā 10 000 projektos un plašais kontaktu tīkls ļauj mums visefektīvāk izmantot labākās nozaru un funkcionālās prakses.

PIEREDZĒJUSI KOMANDA

Mūsu vadības komandā apvienojušies darbinieki no Big 3 un Big 4 konsultāciju firmām, vadošajām tirgus izpētes aģentūrām, sabiedriskās politikas institūtiem un uzņēmēji. Lai papildinātu mūsu partneru grupu, mēs meklējam talantus, kas vēlas augt un sniegt ieguldījumu savam mājas tirgum. Starp mums ir Hārvardas, Stenfordas, Vartonas, Londonas Biznesa skolas, Bokoni, Starptautiskās biznesa skolas (INSEAD) un HEC Paris, kā arī mūsu vietējo tirgu vadošo universitāšu absolventi. Katrs no mums ir eksperts dažādās nozarēs, funkcijās un politikas jomās.

PRAKTISKI UN MĒRĶTIECĪGI

Vēlamies pārliecināties, ka mūsu darbs sniedz reālus rezultātus mūsu klientiem. Mēs negribam rakstīt teorētiskus apcerējumus vai atskaites, kas krājas putekļus plauktos. Mūsu galvenā uzmanība ir vērsta uz to klientu apkalpošanu, kuri saprot, ka viņi var gūt labumu no ārējās palīdzības un kuri ir gatavi ieviest risinājumus un vadīt pārmaiņas savās organizācijās. Mēs palīdzam šiem klientiem, sniedzot individuāli piemērotus, pragmatiskus risinājumus.

UN

IZAICINĀTĀJA GARU

DROSMĪGI UN INOVATĪVI

Mūsu neatkarība ļauj mums klientiem paust to, kam mēs patiesi ticam. Mēs nebaidāmies izaicināt status quo, un mēs mudinām mūsu klientus domāt ārpus rāmjiem un izaicināt savas nozares vai organizācijas uz pozitīvām pārmaiņām. Tas nozīmē uzdot sarežģītus jautājumus, izdarīt neērtus secinājumus un likt galdā jaunas, ambiciozas idejas un inovatīvus risinājumus.

ELASTĪGS UN EFEKTĪVS MODELIS

Mēs esam koncentrējušies uz to, kas mūsu klientiem patiešām ir nepieciešams – lieliskas komandas, kas, īstenojot projektus, sasniedz rezultātus. Mūsu priekšrocība ir mūsu biznesa modelis: mazas administratīvās izmaksas, jo ir zems iekšējās birokrātijas līmenis, ierobežoti izdevumi reklāmai un mārketinga materiāliem, maksimāli lietderīga konsultāciju personāla izmantošana projektu īstenošanā, patentēts sadarbības rīks konsultantiem (TimeBase), elastīga un efektīva komandas struktūra, kas tiek pielāgota klientu vajadzībām, projektu īstenošanā neefektīvu komponentu izslēgšana un pamatotā, ar rezultātiem saistītā izmaksu aprēķināšanā.

CIVITTA - The Challengeʳ Advisory

Dibināta kā vairāku Baltijas valstu konsultāciju uzņēmumu alianse ar galveno mītni Igaunijā, CIVITTA tagad ir vadošā vadības konsultāciju uzņēmumu grupa Centrālajā Austrumeiropā.

Mūsu konsultanti ir īstenojuši vairāk nekā 10 000 projektus vairāk kā 40 valstīs Eiropā, Āzijā un Amerikā.

CIVITTA izaicina tradicionālo vadības konsultāciju nozari, nodrošinot uz faktiem balstītus un analītiski precīzus augstas kvalitātes konsultāciju pakalpojumus visiem klientiem par saprātīgu cenu. Mēs konsultējam privātā un publiskā sektora klientus un palīdzam tiem izaicināt savas nozares biedrus, kļūstot inovatīvākiem, efektīvākiem un dinamiskākiem.

0

Vietējās filiāles

0

Konsultantu

0

Birojs

0

Programmatūras izstrādātāji