Darbs CIVITTA

PIEDZĪVOJUMS

Mēs augstu vērtējam cilvēkus, kurus raksturo īpašs domāšanas veids un kuri nevēlas darīt tikai ikdienišķas lietas. Mēs esam atvērti jaunai pieredzei un izaicinām status quo. Te nekad nav garlaicīgi!

INTELEKTUĀLAIS IZAICINĀJUMS

Mēs atbalstām mācīšanos caur darba pieredzi, veicot dažādus intelektuāli sarežģītus projektus, kas aptver dažādas nozares, funkcijas un reģionus.

HIERARHIJAI ORGANIZĀCIJĀ – NĒ!

Mēs novērtējam augstu atbildības sajūtu, un mums ir svarīgs katra darbinieka veikums, sākot no pirmās darba dienas. Lai sasniegtu panākumus, ieguldījums tiek sagaidīts no ikviena.

ELASTĪGUMS

Mēs cenšamies līdzsvarot darba izpildi ar darbinieku dzīvi ārpus biroja, radot iespējas to apvienot ar studijām, uzņēmējdarbību, hobijiem, sportu un ģimenes dzīvi.

IZKLAIDE

Mēs nodrošinām patīkamu darba atmosfēru, saviesīgus pasākumus, ārpus uzņēmuma izbraukumus un ceļojumus uz ārzemēm visai kompānijai.

Kam būtu jāpievienojas mūsu komandai?

Mūsu panākumu atslēga ir talantīgu un dedzīgu profesionāļu komanda, kas padara CIVITTA par lielisku darba vietu.

Mūsu kompānijas darbu raksturo:

  • Starptautiskas komandas un projekti
  • Darba vide, kas nav hierarhiska
  • Ietekmīgi un jēgpilni projekti
  • Fokuss uz darbinieku izaugsmi un mentoringu
  • Konkurētspējīgs atalgojums un apmācību paketes

Studenti un absolventi

Mēs vienmēr meklējam jaunus talantus no vietējiem tirgiem, kuri vēlas profesionāli attīstīties, īstenojot nozīmīgus projektus savās valstīs un starptautiskā mērogā. Ja esi students/-e vai nesen studējis/-usi, mēs piedāvājam dažādas prakses vietas un sākuma līmeņa amatus, kas vislabāk atbilstu Tavām vajadzībām.

Piesakies tagad

Pieredzējuši profesionāļi

Mēs patiešām ticam, ka ikviens var kļūt par vadības konsultantu un piemērot atbilstošas zināšanas, lai vadītu pārmaiņas organizācijās un ietekmētu sabiedrību. Ja esat pieredzējis konsultants vai nozares eksperts, kurš vēlas mainīt esošo un ieviest jauninājumus, mums ir visas iespējas un spējas, lai palīdzētu Jums augt un attīstīties.

Piesakies tagad

Mūsu cilvēku stāsti

Konsultanta karjeras ceļš CIVITTA

Uzskatām, ka mūsu panākumi ir atkarīgi no talantīgu un kaislīgu profesionāļu komandas, kuri padara CIVITTA par lielisku darba vietu. Mēs aicinām personālu meklēt piedzīvojumus it visā, ko tas dara, un palīdzam darbiniekiem sasniegt savus profesionālos un personīgos mērķus.

ASOCIĒTAIS PARTNERIS

Vada vairākas komandas ar pieaugošu lomu citu kolēģu mentoringā un biznesa attīstībā

VECĀKAIS ANALĪTIĶIS / VECĀKAIS KONSULTANTS

Ciešāk sadarbojas ar klientu komandām un ir atbildīgs par konkrētu posmu projektā, piemēram, operatīvās analīzes veikšanu, tirgus izpēti, finanšu modeli utt.

JAUNĀKAIS ANALĪTIĶIS / JAUNĀKAIS KONSULTANTS

Atbalsta komandu ar tirgus izpēti, analīzi, datu vākšanu, ideju ģenerēšanu un citiem ikdienas uzdevumiem

PARTNERIS

Intelektuālais līderis ar dziļām zināšanām dažās konkrētās nozarēs un/vai pakalpojumu nozarēs un ar savu klientu portfeli

PROJEKTU VADĪTĀJS / KOMANDAS LĪDERIS

Pilna atbildība par projektu izpildi, nodrošinot, ka tie tiek iesniegti laikā, augstā kvalitātē un iekļaujoties budžetā

ANALĪTIĶIS / KONSULTANTS

Veic lielākus un sarežģītākus uzdevumus, ieskaitot datu analīzi un vizualizāciju, hipotēžu formulēšanu un testēšanu utt.

Meklē jaunas karjeras iespējas?

Piesakies tagad un veido savu karjeru CIVITTA, iegūsti starptautisku pieredzi un ietekmē procesus. Aizpildi pieteikuma veidlapu. Mūsu komanda to pārskatīs un ar Tevi sazināsies. Ja rodas jautājumi par pieteikumu, sūti e-pastu uz [email protected]

 

Aizpildi pieteikuma formu

*Obligātie lauciņi

Pieredzes līmenis*
Vēlamā lokācija*
Dokuments nevar būt lielāks par 2 MB

Jūsu pieteikums ir
veiksmīgi iesniegts