CIVITTA vadības komandai Latvijā pievienojas Jānis Ābele

No šī gada 24. janvāra Jānis Ābele kļuvis par CIVITTA Latvija asociēto partneri. Jaunajā amatā Ābele būs atbildīgs par publiskā sektora projektu attīstību, t.sk. sadarbību ar valsts un pašvaldību iestādēm un to kapitālsabiedrībām, kā arī starptautiskajām organizācijām. 

Jānim Ābelem ir plaša profesionālā pieredze darbā ar struktūrfondiem, kā arī iepriekš viņš strādājis vadošos amatos publiskajā pārvaldē, t.sk. bijis Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) direktora vietnieks, Ekonomikas ministrijas Administrācijas vadītājs un Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadītājs.

"Ir liels prieks un vienlaikus arī izaicinājums pievienoties vienam no straujāk augošajiem konsultāciju uzņēmumiem reģionā. Uzskatu, ka mana pieredze struktūrfondu, pārmaiņu vadības un stratēģiju izstrādes jomās, kā arī zināšanas un praktiskā sadarbība ar dažādu jomu uzņēmumiem un organizācijām, tostarp arī publiskajā sektorā, palīdzēs stiprināt CIVITTA komandu un labāk izprast klientu vajadzības," saka Jānis Ābele, CIVITTA Latvija asociētais partneris.

 

“CIVITTA ir strauji augošs uzņēmums ar pārstāvniecību 19 valstīs, un Baltijas valstis ir stratēģiski svarīgs reģions un tirgus uzņēmuma turpmākajai attīstībai. Jau šobrīd esam ievērojams spēlētājs arī publiskajā sektorā,” stāsta Baiba Ebuliņa, CIVITTA Latvijas filiāles vadītāja. “Esmu pārliecināta, ka Jāņa pievienošanās komandai sniegs jaunas iespējas paplašināt uzņēmuma kapacitāti un kompetences darbam publiskajā sektorā. Sveicam Jāni ar pievienošanos mūsu ambiciozajai komandai!”

Dalīties ar rakstu